Strona główna  |   Treningi  |   Kontakt


LETNI OBÓZ AIKIDO 2019

Obozy treningowe organizowane są dwa razy w roku, w sezonie zimowym i letnim.

Jesteśmy organizatorem obozów sportowych od 2000 roku.

wszystkie nasze obozy rejestrowane są w Ministerstwie Edukacji Narodowej  

.

 

LETNI OBÓZ AIKIDO 2019

MIEJSCE I TERMIN: TUCHOLA  22.06.2019 – 30.06.2019. 

WYJAZD : 22.06.2019 godz 10.00 parking TESCO ul. Milczańska w Szczecinie

 

CENA OBEJMUJE: 

- zakwaterowanie w pokojach 2 os. z pełnym węzłem sanitarnym

- pobyt i całodzienne wyżywienie pełnokaloryczne 

- transport autokarowy podczas trwania obozu

- ubezpieczenie NNW 

- opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej i instruktorskiej oraz zaproszonych gości

- treningi z Sensei Antonio Albanese 7 dan

- opiekę pielęgniarską i lekarską na wezwanie 

- wstępy do obiektów zwiedzanych.

 

ATRAKCJE: 

Jak co roku przygotowaliśmy dla was szereg ciekawych  i pełnych wrażeń atrakcji:  KULTUROWYCH – Tuchola i okolice, Bory Tucholskie, Fojutowo, Bydgoszcz -  ROZRYWKOWE – ognisko z kiełbaskami, kalambury, wieczory fimożerców, dyskoteki, gry i zabawy plenerowe, chrzest obozowicza aikido – ARTYSTYCZNE – produkcja banerów i rękodzieło, SPORTOWE - nauka i doskonalenie aikido z zaproszonymi gośćmi , turnieje sportowe, mecz na ogólnopolskiej kręgielni, nocne marszobiegi oraz wiele innych atrakcji, którymi jesteście zawsze mile zaskoczeni :) 

 

KOSZT OBOZU:         1500 zł     Prosimy o pilnowanie terminów wpłat.

 

Wpłat prosimy dokonywać podczas zajęć u organizatora.

 

I wpłata 500 zł stanowi o wpisaniu na listę uczestników płatna do 15.02.2019r.,

II wpłatę 500 zł należy wpłacić do 15.03.2019r. ,

II wpłatę 300 zł należy wpłacić do 15.04.2019r.,

IV część 200 zł należy wpłacić do 30.05.2018r.

.

ORGANIZATOR: UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "AIKIDO - TAISO" z siedzibą w Gryfinie.

 

 

WAŻNE DODATKOWE INFORMACJE: W przypadku rezygnacji do 15 maja br. zadatek w wysokości 700 zł przepada na rzecz organizatora z tytułu poniesionych kosztów a w przypadku rezygnacji po 15 maja zwrotowi podlega 10% z całej kwoty. Podczas obozu letniego obowiązywać będą regulaminy: obozu aikido, przebywania na sali gimnastycznej, ośrodka wypoczynkowego, poruszania się po drogach , BHP i P-poż. Dzieciom do lat 13 telefony komórkowe będą deponowane i przekazane na koniec obozu. W trakcie trwania obozu rodzice będą mieli kontakt z dzieckiem poprzez wychowawcę grupy. Dziecko musi posiadać ważną legitymację szkolną. Prosimy o szybkie i rzetelne wypełnienie kart kolonijnych do 30.04.2019r wraz z podpisami rodziców lub prawnych opiekunów..

 

WYPRAWKA: kimono, jo i bokken, przybory toaletowe, klapki, obuwie na zmianę, czerwoną koszulkę 1-3 szt. max, kamizelkę odblaskową, nieprzemakalną kurtkę, strój kąpielowy, ręcznik na plażę, leki jeżeli są wymagane (locomotiv lub inne), krem do opalania z UV, kieszonkowe na drobne wydatki, legitymacja aikido i szkolna:)

 

UWAGA:  * Wczasy rodzinne dla rodziców niećwiczących aikido chcących wziąć udział w obozie udzielamy 200 zł rabatu !!!

 

Jak co roku pod uwagę będzie brana kolejność zgłoszeń i wpłat :)

Zapisy już trwają a miejsca ubywają !!!!

KOŃCZĄ SIĘ MIEJSCA W DRUGIM AUTOKARZE !!!

 

KADRA PEDAGOGICZNA:

- kierownik (zez. nr KK/127/18),wychowawca (zez. od 2002r nr 087/KW/02) i instruktor aikido mgr Sylwia Barańska 1 dan: tel. 605294192

- wychowawca (zez. od 2003r nr 082/KW/03)  i instruktor aikido mgr Artur Wróblewicz 3 dan: tel. 604135007 

- wychowawca i instruktor Kamila Kuś tel. 606 197 655 

- wychowawca Maślanka Krzysztof tel. 508 336 721 

- wychowawca Monika Kozioł 697 764 694

- wychowawca grupy z Koszalina - Falkowski Sławomir


Wszyscy nasi wychowawcy posiadają kwalifikacje i poświadczenia o ukończeniu kursu dla wychowawców oraz zaświadczenia o niekaralności.

* na jednego opiekuna przypada grupa 20 osobowa powyżej 10r.ż. w przypadku dzieci poniżej 10 r.ż. na jednego opiekuna przypada grupa 15 osobowa według Ustawy z dnia 27 października 1997 roku rozporządzanie rady MEN o organizatorach wypoczynku.

Telefony i tablety dzieci


Co roku prosimy rodziców, by nie dawali najmłodszym dzieciom telefonów komórkowych. Mimo pozornej korzyści z posiadania przez dziecko komórki w praktyce rodzi to więcej problemów niż pożytku. Najważniejsze z nich to:

- ryzyko zgubienia telefonu (dzieci zabierają telefony wszędzie, na boisko, na plażę, nawet do wc i pod prysznic, skąd często zapominają je zabrać)
- ryzyko poniesienia bardzo dużych kosztów (najmłodsze dzieci nie mają orientacji w kosztach połączeń i często dzwonią dla zabawy, bez konkretnej potrzeby)
- telefon bardzo przeszkadza w swobodnej zabawie - dziecko ciągle pilnuje czy ktoś do niego nie dzwoni i przez to nie może skoncentrować się na zajęciach (występującą częste znużenie, bóle brzucha i głowy, apatia)
Zdarza się, że dziecko nie bawi się na dyskotece czy nie bierze udziału w konkursie, ponieważ tam nie słychać telefonu, a ono chce zawsze odebrać każde połączenie.
- kiedy dziecko ma komórkę rodzice bardzo często do niego dzwonią, co zakłóca tok zajęć, ponieważ dziecko słysząc głos mamy rozczula się, czasem popłakuje i nie ma już nastroju do beztroskiej zabawy
- dziecko posiadające komórkę dzwoni do rodziców w drobnych, mało ważnych sprawach, z którymi normalnie zwróciłoby się do wychowawcy, co niepotrzebnie niepokoi rodziców i sprawia błędne wrażenie niedostatecznej opieki
- dziecko pozbawione jest możliwości podejmowania decyzji i radzenia sobie w różnych sytuacjach, ponieważ często dzwoniący rodzice bez przerwy je kontrolują i udzielają wskazówek.

- tłumaczenie, że telefon czy tablet nie posiada karty sim nie stanowi przeszkód w łączeniu się przez wi-fi rożnymi dostępnymi aplikacjami, dzieci nie uczestniczą w życiu obozowym.

 

 

www.aikidoszczecin.pl                      Tel. 601707003, 605294192 

Copyright © 2003-2008 Aikido Taiso. Produkcja Mindflow Multimedia
Wszelkie treści znajdujące się na witrynie www.aikidoszczecin.pl są własnością intelektualną Aikido Taiso, chronione Prawem Polskim. Kopiowanie zabronione.

Strona główna  |   Treningi  |   Kontakt