Strona główna  |   Treningi  |   Kontakt


O NAS

Polski Klub Aikido Taiso powstał w 1995 roku. Od momentu powstania ściśle współpracuje z wieloma klubami w Polsce i poza granicami kraju. Jest koordynatorem wielu staży, obozów i pokazów z udziałem wykwalifikowanych mistrzów.

Od roku 2004 istnieje również pod nazwą jako Uczniowski Klub Sportowy "Aikido Taiso". Treningi Aikido odbywają się przez pięć dni w tygodniu. Prowadzone są w DOJO zlokalizowanym przy ul. Kaszubskiej 35 (Sekcji Szkolenia i Doskonalenia Zawodowego Wydziału Kadr i Szkolenia Policji w Szczecinie) w SP nr 16 przy ul. Chobolańskiej 20 oraz w Gryfinie przy ul. Łużyckiej 22 w SP nr 1 (mała sala). Zajęcia również prowadzone są z dziećmi w wieku przedszkolnym w Przedszkolach w Gryfinie i Szczecinie. Obecnie jesteśmy największą szkołą aikido w województwie zachodniopomorskim, ćwiczy już u nas blisko 260 adeptów.

Uczniowski Klub Sportowy AIKIDO - TAISO współpracuje z '"Aikido du Rhone" w Lyonie, gdzie zajęcia prowadzi Etienne Leman, Sensei 7 Dan Aikido, jeden z bezpośrednich uczniów mistrza Hirokazu KOBAYASHI. Nasza współpraca owocuje wspaniałymi stażami i pogłębianiem umiejętności Aikido.

Copyright © 2003-2008 Aikido Taiso. Produkcja Mindflow Multimedia
Wszelkie treści znajdujące się na witrynie www.aikidoszczecin.pl są własnością intelektualną Aikido Taiso, chronione Prawem Polskim. Kopiowanie zabronione.

Strona główna  |   Treningi  |   Kontakt