O nas

Polski Klub Aikido Taiso powstał w 1995 roku. Od momentu powstania ściśle współpracuje z wieloma klubami w Polsce i poza granicami kraju. Jest koordynatorem wielu staży, obozów i pokazów z udziałem wykwalifikowanych mistrzów.

Od roku 2004 istnieje również pod nazwą jako Uczniowski Klub Sportowy „Aikido Taiso”. Treningi Aikido odbywają się przez pięć dni w tygodniu. Prowadzone są w DOJO zlokalizowanym przy ul. Kolumba 86 w Szczecinie, w SP nr 16 przy ul. Chobolańskiej 20, w Gryfinie przy ul. Łużyckiej 22 w SP nr 1 (mała sala) oraz w Tantow ( Niemcy ) ul. schulstrasse 1. Zajęcia również prowadzone są z dziećmi w wieku przedszkolnym w Przedszkolach w Gryfinie i Szczecinie. Obecnie jesteśmy największą szkołą Aikido w województwie zachodniopomorskim,

Uczniowski Klub Sportowy AIKIDO – TAISO współpracuje z ‚”Aikido du Rhone” w Lyonie, gdzie zajęcia prowadzi Etienne Leman, Sensei 7 Dan Aikido, jeden z bezpośrednich uczniów mistrza Hirokazu KOBAYASHI oraz Antonio Albanese sensei 7 dan Włochy. Nasza współpraca owocuje wspaniałymi stażami i pogłębianiem umiejętności Aikido.