Obóz letni Aikido Tuchola 2023 !!!!! :))

ZAPRASZAMY NA KOLEJNY LETNI OBÓZ AIKIDO w TUCHOLI !!! PRZYGOTOWALIŚMY DLA WAS JAK ZWYKLE DUŻO ATRAKCJI : )

Obozy treningowe organizowane są dwa razy w roku, w sezonie zimowym i letnim.

Zapraszamy serdecznie do udziału w naszym letnim obozie Aikido! 🙂

Jesteśmy organizatorem obozów sportowych od 2000 roku.

wszystkie nasze obozy rejestrowane są w Ministerstwie Edukacji Narodowej.

LETNI OBÓZ AIKIDO 2023

Szanowni Państwo, jako jedni z nielicznych spełniamy wymogi sanitarne i epidemiologiczne.

MIEJSCE I TERMIN: TUCHOLA 24.06.2023 – 02.07.2023.

WYJAZD : 24.06.2023, godz. 9.00 AUTOKAR 1 i 2 – godz 9:00 parking TESCO ul. Milczańska w Szczecinie. Prosimy rodziców o nie wchodzenie razem z dzieckiem do zdezynfekowanych autokarów. Wychowawca będzie odbierał dziecko i prowadził je do autokaru.

CENA OBEJMUJE:

 • zakwaterowanie w pokojach 2 os. z pełnym węzłem sanitarnym
 • pobyt i całodzienne wyżywienie pełnokaloryczne
 • transport autokarowy podczas trwania obozu
 • ubezpieczenie NNW
 • opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej i instruktorskiej oraz zaproszonych gości
 • treningi z Sensei Antonio Albanese 7 dan oraz instruktorami z Włoch
 • opiekę pielęgniarską i lekarską na wezwanie
 • wstępy do obiektów zwiedzanych.

ATRAKCJE:

Jak co roku przygotowaliśmy dla was szereg ciekawych i pełnych wrażeń atrakcji: KULTUROWYCH – Tuchola i okolice, jezioro Cekcyn, ZOO, 2 x Fojutowo, całodniowa wycieczka Gdańsk Trójmiasto (w zależności od obostrzeń GIS) – ROZRYWKOWE – ognisko z kiełbaskami , kalambury, wieczory filmożerców, dyskoteki, gry i zabawy plenerowe, chrzest obozowicza aikido – ARTYSTYCZNE – produkcja banerów i rękodzieło, SPORTOWE – nauka i doskonalenie aikido z zaproszonymi gośćmi, treningi nad jeziorem w Cekcynie, turnieje sportowe, mecz na ogólnopolskiej kręgielni, nocne marszobiegi oraz wiele innych atrakcji, którymi jesteście zawsze mile zaskoczeni 🙂

KOSZT OBOZU: 2250 zł Prosimy o pilnowanie terminów wpłat.

Wpłat prosimy dokonywać podczas zajęć u organizatora.

I wpłata 500 zł stanowi o wpisaniu na listę uczestników płatna do 15.02.2023r.,

II wpłatę 550 zł należy wpłacić do 15.03.2023r. ,

III wpłatę 550 zł należy wpłacić do 15.04.2023r.,

IV część 650 zł należy wpłacić do 30.05.2023r.

ORGANIZATOR: UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „AIKIDO – TAISO” z siedzibą w Gryfinie.

WAŻNE DODATKOWE INFORMACJE: W przypadku rezygnacji do 15 kwietnia br. zadatek w wysokości 1000 zł przepada na rzecz organizatora z tytułu poniesionych kosztów a w przypadku rezygnacji po 15 maja zwrotowi podlega 10% z całej kwoty. Podczas obozu letniego obowiązywać będą regulaminy: obozu aikido, przebywania na sali gimnastycznej, ośrodka wypoczynkowego, poruszania się po drogach , BHP i P-poż. instrukcje dezynfecji rąk. Dzieciom do lat 13 telefony komórkowe będą deponowane i przekazane na koniec obozu. W trakcie trwania obozu rodzice będą mieli kontakt z dzieckiem poprzez wychowawcę grupy. Dziecko musi posiadać ważną legitymację szkolną. Prosimy o szybkie i rzetelne wypełnienie kart kolonijnych do 30.04.2023 r wraz z podpisami rodziców lub prawnych opiekunów.

WYPRAWKA: kimono, jo i bokken, tanto, przybory toaletowe, klapki, obuwie na zmianę, czerwoną koszulkę 1-2 szt. max, białą koszulkę 1-2 szt. przeznaczoną do malowania, płyn do dezynfekcji rąk, maseczki ochronne, kamizelkę odblaskową, nieprzemakalną kurtkę, strój kąpielowy, ręcznik na plażę, leki jeżeli są wymagane (locomotiv lub inne), krem do opalania z UV, spray na komary, kieszonkowe na drobne wydatki, legitymacja aikido, ewentualnie: gry planszowe, płyty DVD z filmami/bajkami lub pendrive z nagraniami 🙂

UWAGA: * Wczasy rodzinne dla rodziców niećwiczących aikido chcących wziąć udział w obozie udzielamy indywidualnych informacji co do skorzystania z naszej oferty a jest w tym roku wyjątkowa :))))).

Jak co roku pod uwagę będzie brana kolejność zgłoszeń i wpłat 🙂

Zapisy już trwają a miejsca ubywają !!!!

KADRA PEDAGOGICZNA:

 • Instruktor aikido, kierownik (zez. nr KK/127/18), Tomasz Barański 6 dan: tel. 601707003
 • kierownik Sylwia Barańska tel. 605294192
 • wychowawca, instruktor (zez. nr 292/02) 2 dan 508 336 721 Krzysztof Maślanka
 • wychowawca, instruktor Kamila Kuś 2 dan tel. 606 197 655
 • wychowawca Monika Kijowska tel. 693 121 264
 • wychowawca grupy z Koszalina i Szczecina – Falkowski Sławomir 3 dan tel. 888964387
 • wychowawca, instruktor Michał Milewczyk 2 dan tel. 579 655 424

Wszyscy nasi wychowawcy posiadają kwalifikacje i poświadczenia o ukończeniu kursu dla wychowawców oraz zaświadczenia o niekaralności.

 • WYMAGANIA HIGIENICZNO – SANITARNE: Według rozporządzenia i wytycznych MEN, GIS, MZ na rok 2021 spowodowanych COVID-19 i Ustawy z dnia 27 października 1997 roku rozporządzanie rady MEN o organizatorach wypoczynku wdraża procedury na jednego opiekuna przypada grupa 20 osobowa powyżej 10r.ż., w przypadku dzieci poniżej 10 r.ż. na jednego opiekuna przypada grupa 15 osobowa (wytyczne znajdują się na stronie www.gov.pl -MEN wytyczne dla organizatorów)

Telefony i tablety dzieci

Co roku prosimy rodziców, by nie dawali najmłodszym dzieciom telefonów komórkowych. Mimo pozornej korzyści z posiadania przez dziecko komórki w praktyce rodzi to więcej problemów niż pożytku. Najważniejsze z nich to:

 • ryzyko zgubienia telefonu (dzieci zabierają telefony wszędzie, na boisko, na plażę, nawet do wc i pod prysznic, skąd często zapominają je zabrać)
 • ryzyko poniesienia bardzo dużych kosztów (najmłodsze dzieci nie mają orientacji w kosztach połączeń i często dzwonią dla zabawy, bez konkretnej potrzeby)
 • telefon bardzo przeszkadza w swobodnej zabawie – dziecko ciągle pilnuje czy ktoś do niego nie dzwoni i przez to nie może skoncentrować się na zajęciach (występującą częste znużenie, bóle brzucha i głowy, apatia)
  Zdarza się, że dziecko nie bawi się na dyskotece czy nie bierze udziału w konkursie, ponieważ tam nie słychać telefonu, a ono chce zawsze odebrać każde połączenie.
 • kiedy dziecko ma komórkę rodzice bardzo często do niego dzwonią, co zakłóca tok zajęć, ponieważ dziecko słysząc głos mamy rozczula się, czasem popłakuje i nie ma już nastroju do beztroskiej zabawy
 • dziecko posiadające komórkę dzwoni do rodziców w drobnych, mało ważnych sprawach, z którymi normalnie zwróciłoby się do wychowawcy, co niepotrzebnie niepokoi rodziców i sprawia błędne wrażenie niedostatecznej opieki
 • dziecko pozbawione jest możliwości podejmowania decyzji i radzenia sobie w różnych sytuacjach, ponieważ często dzwoniący rodzice bez przerwy je kontrolują i udzielają wskazówek.
 • tłumaczenie, że telefon czy tablet nie posiada karty sim nie stanowi przeszkód w łączeniu się przez wi-fi rożnymi dostępnymi aplikacjami, dzieci nie uczestniczą w życiu obozowym.

www.aikidoszczecin.pl
Tel. 601707003, 605294192